Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem /Czytaj więcej
Znajdź najniższe ceny dla milionów produktów w sklepach online

O nas

Nasza platforma jest częścią dużego międzynarodowego portalu zakupowego. Jesteśmy w kilkunastu krajach i pokazujemy naszym użytkownikom ponad 50 milionów ofert. Naszym celem jest stworzenie najlepszego doświadczenia użytkowników jakie tylko można uzyskać online. To ogromne zadanie, jednak krok po kroku staramy się nieustannie optymalizować naszą platformę. Jeżeli masz jakieś pomysły lub znajdujesz na stronie coś, co Ci się nie podoba, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Fastup Media jest firmą z Norwegii zarejestrowaną w 2011 roku.

Nasze strony są zbudowane z wykorzystaniem najnowszych technologii i hostowane na bardzo wydajnych serwerach w Niemczech podłączonych do bardzo szybkiej sieci szkieletowej. Szybko działające strony to klucz do zadowolenia użytkowników. To nie zawsze jest łatwe, ale poprzez ciągłe usprawnienia i podążanie za najnowszymi technologiami, które daje nam Internet jesteśmy w stanie zapewniać cały czas najwyższą jakość.

Jeżeli jako sprzedawca widzisz, że pokazujemy treści, które należą do Ciebie lub są zarejestrowanym przez Ciebie znakiem towarowym lub uważasz, że robimy coś nie tak, skontaktuj się z nami. Uczciwy handel jest tym, w co wierzymy i nie chcemy działać czyimś kosztem na naszej drodze do bycia w czołówce internetowej społeczności zakupowej. Jeżeli pojawiają się jakieś błędy staramy się je naprawiać najszybciej jak to tylko możliwe, dlatego jeżeli zauważysz coś nieprawidłowego prosimy o kontakt.

Preferujemy kontakt mailowy, ale jeżeli chcesz, możesz również użyć poczty tradycyjnej i przesłać nam list na adres:

Fastup Media
Postboks 1350,
9326, Bardufoss
Norway